Strona wykorzystuje cookies w celach statystycznych.

social-isocial-f

: Twój koszyk jest pusty

 PL  |  EN        |    |  £  |  $   

JAP

JAP w 2013 roku założyła Justyna Anna Petelicka, która jest również projektantką marki . Celem marki jest tworzenie mody, wyjątkowej, doskonałej jakości. Ubrań dobrze skrojonych, o niebanalnych fasonach. 

Na co dzień każda z nas ukrywa się w swoim własnym świecie, ale kiedy trzeba potrafimy i chcemy zabłysnąć jak hollywoodzka gwiazda. Każda kobieta ma potrzebę bycia piękną, seksowną, sensualną. Chcieliśmy tę ulotność, tajemniczość, zmienność pokazać poprzez prześwity, koronki i materiał, zwłaszcza jedwab muślinowy, który pięknie „pracuje” w ruchu.

Kobieta JAP nie boi się kolorów, wzorów, bawi się fakturą, ceni luksus. Jest otwarta i dobrze wie czego chce. Po prostu ma swój styl.

Linia JAP dla dzieci to wesoły, oryginalny design. Wygoda i swoboda ruchów dziecka były priorytetem w projektowaniu kolekcji. Linia powstała z potrzeby stworzenia ubrań przyjaznych dla ciała dziecka, doskonałej jakości, wykonanych wyłącznie z materiałów naturalnych. Tkaniny posiadają atesty Oeko-Tex®.


JAP mother&daughter to ściśle powiązane ze sobą kreacje dla małych i dużych dam. Sama jestem mamą, więc nie mogłam sobie odmówić przyjemności stworzenia tej linii ;)

Zapraszam do świata JAP

 

Zobacz nas na Instagram